Rok: 2022

Technologia

Czym zajmuje się Unisystem?

Niemal na każdym kroku można dziś spotkać monitory dotykowe. Firma Unisystem zajmuje się dystrybucją wyświetlaczy oraz paneli dotykowych.

Read More
Biznes

Doskonały gadżet reklamowy, czyli notes

Każda firma stara się przygotować ciekawe gadżety reklamowe. Różnego rodzaju długopisy, kalendarzyki czy torby z firmowymi nadrukami to najczęściej wybierane elementy reklamy. Warto jednak pamiętać o tradycyjnych, papierowych notesach, które są wyjątkowo ciekawym gadżetem reklamowym.

Read More
Technologia

Jak wybrać żywicę do zalewania elektroniki?

Żywice używane są powszechnie w przemyśle. Jednym z ich zastosowań jest zabezpieczanie komponentów elektronicznych przed uszkodzeniem. Żywica poddawana jest procesowi stwardnienia. Dzięki temu zapewnia trwałą powłokę chroniącą przed czynnikami zewnętrznymi. Jak dobrać odpowiednią żywicę?

Read More
ścianki szklane loftowe
Biznes

Jak utworzyć biuro w stylu industrialnym?

W stylu industrialnym widać silną inspirację wyglądem starych fabryk i opuszczonych budynków przemysłowych, jednakże jego uwspółcześniona wersja ma w sobie dodatkowo sporo ergonomii, funkcjonalności i nowoczesnego wydźwięku. Wykorzystanie tych koncepcji w aranżacji biura to sposób na kreację wnętrza, w którym praca będzie i efektywna, i przyjemna.

Read More
Technologia

Zalety elementów elektronicznych

Komponenty elektroniczne cieszą się w ostatnich latach bardzo dużym zainteresowaniem. Warto mieć na uwadze, że funkcjonalność i sprawność działania urządzeń elektronicznych zależy od wielu różnych czynników.

Read More
fotel kosmetyczny
Uroda

Fotel kosmetyczny – jak wybrać odpowiedni?

Jak stworzyć chętnie odwiedzany gabinet kosmetyczny? Projektując miejsce, które ma sprawiać, że kobiety będą czuły się docenione, piękne i wypoczęte, warto zadbać o każdy detal. Jednym z elementów, które szczególnie wpływają na komfort klientek są fotele. Czym się kierować, wybierając fotele do salonu piękności?

Read More
ręczniki bawełniane
Dom

Ręczniki — materiały, właściwości, jakość

W każdym gospodarstwie domowym znajdują się ręczniki w różnych rozmiarach i kolorach. Podczas remontu łazienki stare ręczniki bawełniane są często wymieniane na nowe, pasujące ręczniki. Jednak wybór jest dosyć trudny, ponieważ na rynku są modele wykonane z materiałów o różnych właściwościach.

Read More
wiertarki słupowe
Przemysł

Zastosowanie wiertarek słupowych

Praca w różnego rodzaju warsztatach wymaga zastosowania odpowiednich urządzeń – tylko wtedy przebiega sprawnie i szybko, a ponadto nie przynosi strat w postaci zniszczonego materiału. Wyjątkowo trudna jest praca nad metalem czy szkłem – w takich sytuacjach stosuje się wiertarkę słupową. Co to za urządzenie?

Read More
wczasy odchudzające w górach
Zdrowie

Wyjazd na wczasy odchudzające – jak się przygotować i jak wygląda wypoczynek?

Nadwaga jest stanem niezbyt komfortowym dla ludzkiego organizmu. Redukcja dodatkowych, nadprogramowych kilogramów może poprawić ogólną kondycję człowieka. Można to uczynić samodzielnie wprowadzając ujemny bilans kaloryczny, ale jeśli nie ma się w sobie samozaparcia, lepiej wybrać wczasy odchudzające w górach, gdzie zmiany zostaną wprowadzone odgórnie.

Read More
rękawice weterynaryjne
Zdrowie

Jakie wyposażenie powinien mieć gabinet lekarza weterynarii?

Weterynarz to człowiek, który oprócz wyższego wykształcenia i fachowej wiedzy oraz miłości do zwierząt, powinien mieć profesjonalnie wyposażony gabinet. Jest to bardzo ważne, jeśli chce leczyć skutecznie i bezpiecznie. W miejscu takim powinny być zachowane najwyższe standardy higieny, ponieważ bardzo łatwo zarazić się chorobami odzwierzęcymi.

Read More