Skip to content Skip to footer

Czas na serial – serwisy VOD

Przychodzi czasem taki moment, że wieczorem po szkole czy pracy, nie mamy ochoty na żadne wyjście czy jakiekolwiek inne aktywności, i po prostu dopada nas nuda – bo na to nie mamy siły, tego nam się nie chce, coś innego wymaga zbyt wiele wysiłku, a my jesteśmy na tyle zmęczeni, że siadamy tylko na kanapie i myślimy… co by to zrobić, co zrobić żeby jednak taki wieczór nie był stracony? Wszystkim osobom które borykają się z takimi problemami, przede wszystkim tym, którzy szczególnie pod koniec tygodnia odczuwają zmęczenie po kilku kolejnych dniach pracy, można polecić odrobinę biernej rozrywki. Taka forma spędzania wolnego czasu może nie jest najlepsza, jeśli pracujemy przy biurku i spędzamy cały dzień siedząc, ale od czasu do czasu nie zaszkodzi to nikomu, a osobom, które pracują fizycznie jest to wręcz wskazane.

Seriale online – gdzie ich szukać?

Internet słynie z tego, że dzięki niemu wiele rzeczy jest za darmo. Głównie chodzi tu o rozrywkę, jaką on zapewnia. W ramach tej rozrywki mamy przede wszystkim darmowe filmy, teledyski i muzykę. Tych najwięcej jest na serwisach typu Youtube, gdzie wrzucają je kolejni użytkownicy. Jednak to sprawia, że nie zawsze są one najlepszej jakości, czasem mają zaniżoną rozdzielczość, niekiedy są ucięte w pewnym momencie albo występują jeszcze inne, dziwne problemy. Dlatego też w kwestii filmów, należy bardziej może zaufać tym serwisom, udostępniającym filmy i seriale online, które obsługiwane są przez profesjonalistów, a nie przez amatorów, nad którymi nikt do końca nie panuje i którzy mogą wrzucać na nie różne niepotrzebne rozmaitości, albo prościej – elektroniczne śmieci.

Serwisy typu VOD

W serwisach typu VOD, czyli video on demand, na których są filmy i seriale online można znaleźć tylko sprawdzone tytuły, które wyświetlają się w dobrej jakości, mają pełną długość, od czołówki po napisy końcowe i są zawsze odpowiednio opisane. Na stronach takich nie ma więc błędów i nieporozumień. Przy całej tej wartości, jaką proponują serwisy VOD, ogromnym plusem jest to, że są one udostępniane w ramach stałego, niskiego abonamentu. Be żadnych opłat za używanie transferu, za czas korzystania z serwisu i tym podobne. Warto przed opłaceniem jakiejś sumy, nawet niewielkiej, zrobić trochę porównania i zobaczyć, co można znaleźć na jednej czy drugiej witrynie, aby niepotrzebnie nie przepłacać. Choć i tak można powiedzieć, że nawet wpłacenie kilkunastu złotych za obejrzenie całkiem nowego filmu (a raczej filmów) to cena niezbyt wygórowana za to, za co musielibyśmy zapłacić w kinie dwadzieścia lub nawet kilkadziesiąt złotych (w przypadku biletu dla pary). Jeśli więc mamy dobry sprzęt komputerowy z podłączonym telewizorem, możemy sobie z takimi serwisami robić całkiem przyjemne seanse u siebie w domu.

Leave a comment

0.0/5