Skip to content Skip to footer

Nowoczesna reklama – firmowe kalendarze plakatowe

Koniec roku to czas planowania strategii promocyjnych na nowy sezon, ale i doskonały moment, by wypuścić na rynek personalizowane kalendarze plakatowe. Te przygotowane z myślą o konkretnej marce doskonale sprawdzą się jako gadżet reklamowy. Przyciągną uwagę i zbudują pozytywny obraz firmy. Gdzie zamówić stylowe personalizowane kalendarze?

Jak wykorzystać kalendarze do promocji firmy?

Chcąc zbudować rozpoznawalną, cieszącą się uznaniem markę, trzeba zadbać nie tylko o jakość produktów i usług czy ciekawą identyfikację wizualną, ale również o reklamę.
W czasach, gdy odbiorca zewsząd bombardowany jest informacjami, nie można ograniczać się do tradycyjnych narzędzi, jak ogłoszenia, spoty czy ulotki. Warto sięgnąć także po nietypowe rozwiązania, jak gadżety promocyjne. Niewielkie, niepozorne akcesoria potrafią zdziałać cuda. Podarunkiem, który zostanie ciepło przyjęty w okolicach nadchodzącego nowego roku, jest kalendarz. Wystarczy opatrzyć go logo, by spełniał także funkcję reklamy i zachęcał do zapoznania się z ofertą firmy.

Kalendarze plakatowe – jak zrobić z nich skuteczny gadżet promocyjny

Najlepszym sposobem na reklamę, jeśli chodzi o akcesoria promocyjne, są bez wątpienia przedmioty praktyczne, chętnie przyjmowane w prezencie. Takim gadżetem będzie ścienny kalendarz. To coś, co przyda się każdemu w nowym roku.
Duży kalendarz plakatowy będzie doskonale spełniał rolę promocyjną. Zawiśnie w widocznym miejscu i będzie przyciągał uwagę. Trzeba jednak zadbać o to, by był atrakcyjny wizualnie – to wizytówka firmy, powinien więc kojarzyć się z wyczuciem, profesjonalizmem, jakością. Należy zadbać o detale, takie jak estetyka, spójna z identyfikacją wizualną firmy kolorystyka, wysoka jakość materiałów.

Na co zwracać uwagę, zamawiając personalizowane kalendarze firmowe?

Na rynku działa coraz więcej firm oferujących rozmaite gadżety promocyjne – wśród nich te, które specjalizują się w produkcji kalendarzy. Personalizowane kalendarze plakatowe wykonują także liczne firmy drukarskie.
Najlepiej przejrzeć ofertę różnych producentów i porównać jakość proponowanych przez nich produktów, by wybrać te najlepsze. Należy zwracać szczególną uwagę na jakość papieru oraz jakość wydruku, by kalendarz dobrze się prezentował.

Kalendarze plakatowe znajdziesz w ofercie Ateko.pl

Leave a comment

0.0/5